Podcast

Ricca podcast osa #6

Ricca podcast alustas seekord Caroly feiliga, kuid sellest hoolimata tuli väga vinge osa. Marko oli tegelikult valmis ise saadet sissejuhatama, kuid Caroly peab ka harjutama seda saate alguse tegemist ja enda hirmudest lahti saama, mis tal iga kord tekivad saate alustamisega. Öökulli tassidest lisasime seekord ikka instagrami pildi ka nagu lubatud.

Ricca eesmärk on saatesse kutsuda inimesi, kes ei ole nii tuntud, kuid jagavad sama väärtust, mis meiegi. Järgmises osas on meil külas ka meie esimene saatekülaline, kes rääkis meile veidikene kaitseväest, veganlusest ja jagas meiega enda lapsepõlve, kindlasti tuleb väga huvitav ja põnev kuulamine kõigile.

Räägime Jehoova tunnistajatest, kes täiesti suvalise kohapealt tulevad ukse taha ja hakkavad rääkima religioonist, mis on nii tüütu. Saates rääkis Caroly küll ühest enda kogemusest ja viimasest sest ta ütles Jehoova tunnistajatele, et on Saatana usku ja peale seda enam tema ukse taha nad ei tulnud. See on religioon, mis Carolyt ei kõneta üldse, kuna tema jaoks on see kuidagi liialt peale surutud.

Rääkisime ka Luminor pangast, mis tõmbas Caroly suhteliselt käima, kuna mõeldes sellele pangale tulevad esile negatiivsed emotsioonid. Kui tahad oodata enda ülekandeid viis tundi siis see pank on Sulle. Kuula rohkem saatest, mis probleeme selle pangaga veel on. Caroly igatahes ei soovita seda panka isegi enda vihavaenlasele mitte.

Jõudsime arutada ka seda, kuhu viia Taarat ja kuidas ajaga on kõik nii palju arenenud. Lapsena sai taarat veetud ühest Rapla otsas teise ja talvel oli seda kõige parem teha sest kelk oli super abimees. Iseenesest on tänane süsteem tunduvalt mugavam ja super on see, et enamik kohtades on taaraautomaadid olemas, kuid Laagri taaraautomaadi vastu nad ei saa.

Kuidas Teie suhtute poes olevatesse müügiagentidesse? Kas need segavad ka Sind sama palju, kui meid? Isegi laadal käies on suhteliselt tüütu see, kui tahad rahulikult asju vaadata siis alati on keegi, kes hakkab asju peale suruma ja küsimusi esitama. Caroly eelistab otsekohesust ja seda, et tal lastakse rahulikult olla omas mullis ja ise otsustada, kas ja mida ta tahab.

Selles osas vastasime Markoga erinevatele küsimustele, mis Caroly oli välja valinud enda enesearengu märkmikust, mis on tal loomisel. Läbi nende küsimuste proovisime ennast Teile rohkem avada ja loodame, et ka Teie saate nendest küsimustest mingit abi. Luiskasime ka seda, et järgmises osas on meil muusika taustaks mängimas, kuid las see jääb, tundub meie puhul tavaline, et unustame enda eelnevates osades lubatud asjad. 😬😂

Mida teha siis, kui tunned, et kedagi ei ole Sinu ümber? Miks meie ei tee saate jaoks endale pidepunkte ette? Kas koguaeg peab olema produktiivne? Päevaplaanid Caroly jaoks in või out? Teiste arvamus on oluline? Räägime veel kapist välja tulemisest ja sellest, et tegelikult tuleks jääda iseendaks ja tunda ennast hästi sellisena nagu Sa oled. Millises olukorras Caroly vahel ennast ebamugavalt tunneb? Miks Caroly eelistab pigem naiste seltskonnast eemale hoida? Kas me valime enda vanemad ise? Kui tunned, et miski Sind kõnetas siis mine kuula järgi meie Ricca podcast ja juba järgmises osas on oodata külalist 🥳🥳