meetod
Manifesteerimine

369 Manifesteerimise meetod

Kas Sina oled kuulnud 369 manifesteerimise meetodist? 369 meetod võib olla just see, mida Sa otsinud oled, et enda unistused reaalsuseks muuta. Pole vahet, kas soovid oma ellu raha, romantikat, uut tööd või mida iganes, 369 tehnika võib aidata Sul luua oma unistuste elu. Muidugi selleks pead ka sellesse uskuma ja astuma vajalikke samme, kuid see annab hea vundamendi Su soovidele. Me ju teame, et magavale kassile hiir ise suhu ei jookse.

Nikola Tesla uskus, et kolm, kuis ja üheksa on Jumalikud numbrid ja ta on tuntud selle poolest, et on öelnud: “Kui Te vaid teaksite numbrite 3, 6 ja 9 suurepärasust, siis on Teil olemas Univerumi võti.” Number kolmel on otsene seos Universumiga, kuus on meie sees peituv tugevus ja üheksa aitab lahti lasta minevikust ja negatiivsusest.

Ma usun, et kui seda tehnikat kasutada regulaarselt siis võid näha enda elus muutusi. Esiteks läbi selle teed Sa kindlaks selle, mida Sa täpselt enda ellu soovid. Muidugi ei piisa sellest, et kirjutad selle lihtsalt paberile ja istud diivanile ning ootad, et see Su ellu tuleks. Läbi selle tehnika annad Sa lihtsalt enda soovile selle jõu ja signaali Universumile, et see on just see, mida enda ellu soovid. Mul on näiteks üks sõbranna, kes suudab vist visualiseerida kõike, mida ta tahab ja ma arvan, et see on tänu sellele, et ta päriselt ise ka usub sellesse ja annab sellele soovile jõu läbi selle, et usub, et tal on see juba olemas. Algul mu jaoks tundus see veider, et misasja, kuidas ma soovin midagi praeguse hetke vormis, et näiteks, kui soovin, et mul oleks rohkem raha, siis ma ei soovi seda nii, et ma soovin, et mul oleks rohkem raha, vaid MUL ON rohkem raha. Manifesteerimisel loeb väga palju ka sõnastus. Kindlasti tuleks teha seda oleviku vormis, mitte tuleviku.

369 manifesteerimise tehnikast kuulsin ma ise ka alles hiljuti, kui Mihkel sellest mulle rääkis (tik tokis pidi see väga populaarne olema ja mega paljud inimesed saavutavad läbi selle tehnika enda soovid reaalsuseks) ja siis hakkasin selle kohta rohkem uurima ja lugema ning päris paljud on tõesti selle tehnika kaudu saavutanud enda soovitu. Kuidas siis ikkagi seda tehnikat kasutada?

Meetod 3-6-9 on külgetõmbe ja manifesteerimis tehnika, mis aitab Sul oma soove ellu viia, ükskõik, mida Sa ka siis ei sooviks.

Seda nimetatakse 369-meetodiks, kuna numbrid näitavad, kui sageli ja millal te oma soovi ülesse peaksite kirjutama. Paljudel on olnud küsimus, et kas see tuleb kirjutada just paberi lehele/märkmikku või võib seda teha ka telefonis. Sa võid kirjutada enda soovid täpselt sinna, kus Sul endal mugavam on, kui tahad selleks kasutada telefoni siis kasuta, kuid selle tehnika juures on mõned olulised asjad.

Kirjuta enda soov ülesse:

  • 3 korda hommikul
  • 6 korda pärastlõunal
  • 9 korda õhtul (võid seda teha ka enne magama minemist)

Seda protsessi peaks tegema 33–45 päeva järjest ja peale seda lihtsalt lase see soov lahti. Oluline on selle juures, et kirjutaksid soovi ülesse oleviku vormis ja visualiseeriksid nagu Sul oleks see juba olemas. Näiteks soovid endale oma maja siis kirjutadki: MUL ON OMA MAJA ja samal ajal kujutad endale ette, milline see maja on ja mis tunde Sinus tekitab see, kui ärkad hommikul enda majas (nt. mul on kahekorruseline maja, maast laeni akendega, toad on suured ja avarad jne). Lihtsalt tunneta, et Sul on see juba olemas. Kui oled 3x ära kirjutanud siis päeva jooksul ära rohkem sellele mõtle vaid lase sellest soovist lahti ja tee enda asju edasi. Lõuna ajal kirjutad oma soovi 6x ülesse ja samuti samal ajal kujutad endale ette, et Sul on see juba olemas ja mis tunde see Sinus tekitab ning lased sellest mõttest lahti ning teed oma asju edasi. Ja õhtul kirjutad 9x soovi ülesse ja teed sama nagu eelneval kahel korral. Lihtne.

Muidugi lisaks oma soovide olevikuvormis üleskirjutamisele – ja nende visualiseerimisele nii, nagu need oleksid juba juhtunud – pead ka eesmärgi suunas tegutsema. Paljud inimesed arvavad, et manifestatsioon on lihtsalt selle kirjutamine, mida soovid, kuid see pole õige. Sa pead ikka oma eesmärkide saavutamiseks astuma ka reaalsed sammud, et see Su ellu tuleks. Ja muidugi, mis peamine usu sellesse ja heida eemale kõik need hirmud ja negatiivsed mõtted, et ah see ei toimi nagunii ja ma ei väärigi midagi head jne. Kõik tegelikult algab meie mõtlemisest.

Muidugi on manifesteerimise tehnikaid väga väga palju ja kõik tehnikad ei pruugigi sobida kõigile, kuid mõtlesin, et jagan Sulle ka seda meetodit. Nikola Tesla ilmselt ikkagi teadis, millest rääkis ja mina usun, et meie elus ei pea asjad tulema raske töö ja vaevaga. Kõik, mis on raske ja tekitab Sinus kannatusi tuleks lahti lasta sest see hoiab Sind madalas vibratsioonis. Tee seda, mida tunned, et päriselt teha tahad ja kuula enda sisetunnet, see ütleb enamus kordadel ära kas miski on Sulle või ei. Usalda lihtsalt ennast ja ära lase teiste arvamusel enda elu mõjutada. It’s all about you <3