Beebi

Millise vankri valisime seekord beebile?

Vankri puhul teadsime, et see peab olema võimalikult praktiline.

Selle kuue aasta jooksul, mil ma olen olnud lapsevanema rollis on meil kodus olnud ikka väga väga palju erinevaid vankreid, alustades siis odavatest Poolakatest, kuni kallimate mudeliteni välja. Seekord tahtsin beebile osta vankri, mis oleks selline, mida ei pea välja vahetama ja reaalselt saangi seda terve selle aja kasutada, kui vankrit vaja läheb. Ma ei ütle, et need odavad Poolakad ei oleks head vankrid, on ikka, kuid alati jäi minu jaoks vankri puhul alati miskit justkui puudu. Varasem lemmik kõikidest vankritest, mis meil olnud on, oli minu jaoks Anex Cross ja ega ma tänagi ei oska selle puhul mingeid miinuseid välja tuua, et miks seda vankrit endale soetama ei peaks, kuid seekord tahtsin ma miskit teistsugust.

Valisime vankriks Thule Urban Glide 2

Miks just Thule? Esiteks see meeldib mulle juba välimuselt ja mingil põhjusel olen ma seda vankrit ikka ja jälle vaadanud kogu selle kuue aasta jooksul, kuid päris ostmiseni asi ei jõudnudki, kuid seekord ma teadsin, et mitte ühtegi teist vankrit enam. Ma lihtsalt ei jaksa neid vankreid osta-müüa ning selle vankri puhul tean, et ma ei hakka enda otsust kahetsema. Me valisime muidugi all black variandi. Enne vankri ostmist käisime muidugi Stroller24 kohapeal seda vaatamas ja katsumas ka ning seal saimegi aru, et see ongi see õige vanker. Mulle meeldis megalt Stroller24 teenindus, ükskõik, mis küsimus Sul ka ei olnud nad vastasid kõigele ja olid nii abivalmis ning sõbralikud. Kui Sa ka kahtled mingisuguse vankri või turvahälli vahel siis soovitan Sul sealt läbi käia, nad väga vahvad.

Kas see vanker on ka mugav?

Jah, see on mega mugav. Ma ei suutnud ära oodata beebi sündi ja mingi hetk panime selle korra kokku ka, küll jalutuskäru osaga, kuid Braxton istus sisse ja paarsada meetrit sai seda katsetatud ja ma väga väga rahul. Ma usun, et tänu sellele vankrile on lõpp mu vankrihullusele, noh varasemalt vahetasin ma ikka kord kuus vankri millegi uue vastu, lihtsalt sellepärast, et oli vaja ja nii palju ilusaid mudeleid oli müüa, kuid enam ma ei plaani seda teha. Mingi hetk oli meil kodus isegi vist 4 erinevat vankrit. Igatahes, kui Sa kaalud millist vankrit osta siis ma soovitan kindlalt Thule’t, see on praktiline ja mega stiilne, vähemalt minu arust. Ja muidugi aitäh kõigile, kes insta storys seda vankrit soovitasid ja kaasa rääkisid sellel teemal. Tänu Teile veendusin veel enam, et see on see vanker, mida ma tahan.

Ühe vinge asja saime veel Stroller24 lehelt beebile

Eelnevate lastega oleme kasutanud reisivoodeid, kuid minu arust on need nii rasked ja võtavad mega palju ruumi ja üpris tülikas on neid kuskil kaasas tassida. Last turvahälli ei taha ka magama panna nii palju ja siis leidisin ma Stroller24 lehet sellise toote nagu reisivoodi-seljakoti, mis on mega mugav ja täielik life safer ning minu arust ideaalne beebile.

Neil on seda kahes toonis, kuid mulle endale meeldis hall rohkem. Igatahes on see üli mugav ja see võtab mega vähe ruumi. Pluss Sul pole vaja eraldi beebitarvete kotti vaid saad kõik asjad sinna ilusti ära mahutada.

Vajadusel mahub isegi Braxton sinna magama. Ma usun, et see on üks nendest asjadest, mis võiks beebiga kodus olemas olla.

Algul ma kartsin, et äkki jääb ta seljas ebamugav, kuid tegelt mitte. Sama, mis kanda tavalist seljakotti. Kui Sa oled mõelnud sellisele tootele siis usu mind, see on mega hea ja mugav. Ja hinnaklass on ka nendel minu arust üpris soodne. Kui ma ei eksi oli neid ka käekoti variandis, kuid mulle endale meeldis seljakott rohkem.

Igatahes vanker on meil olemas ja kuna paljud tahtsid, et näitaksin, mis olen beebile soetanud siis hakkan vaikselt siin neid näitama, kui ma ükskord jõuan pildid ära teha, hetkel enamus pildistamised jäävad ülemise korruse remondi taha seisma, kuid varsti varsti. Veider mõelda, et alles oli see aeg, kui saime teada, et uus beebi lisandub me perre, kuid nüüdseks on juba lõpp nii lähedal. Veidi hirmutav on mõelda ka, et neid on varsti kolm, kuid all good, elus pole miski võimatu.

<3