Meigitooted

Essence meigitooted, hello good stuff

Essence saatis mulle Valentinipäevaks armsa üllatuse koos uute meigitoodetega. Essence puhul meeldib mulle see personaalne lähenemine. Alati on pakikesega kaasas armas käsitsi kirjutatud kiri, mis minu jaoks on nii südamlik ja armas.

Essence tooteid on mul kodus juba omajagu ja siiani pole sellist toodet, mis mulle ei meeldiks või, mis oleks niisama seisma jäänud kuskile. Seekord sain pakiga seitse erinevat toodet, millest ühe kinkisin enda sõbrannale, kuna mul kulmud on tumedamad, kui see kulmutušš, mis pakis oli.

Meigi tegin seekord ainult Essence toodetega (v.a kulmud, need Dermosil kulmupuudriga). Enamik nendest toodetest on saadaval näiteks Kaup24 lehel ja Selveris olid ka olemas, vähemalt Raplas 🙂

Kulmutušš 3.59€*

Üli mugav toode iseenesest ja kattis ilusti kulmud ära ja tegi ühtlaseks, kuid mulle see pruun toon ei sobinud sest mu enda kulmud liiga tumedad, aga sobib ideaalselt nendele, kellel on heledamad kulmud, jätab loomuliku tulemuse ja väga lihtne on seda peale kanda ning kasutada. Kaup24.ee e-poest saab selle mugavalt endale tellida ka. Selverites on ka Essence meigitooted esindatud.

Essence huulepulk This is me 2.59€*

Essence

Huulepulk on väga hea katvusega ja muudab huuled mõnusalt pehmeks. Kasutasin selle all huulepliiatsit ka, et tulemus püsiks kauem ja viimane kord, kui koolis käisin siis pidas huulepulk koos huulepliiatsiga väga vapralt vastu, kuigi ma vahepeal sõin ja jõin. Maha ta ei kulunud ja juurde ei pidanud panema. Julgen soovitada!

Essence silmalainer 3.09€*

Ma ise eriti silmalainereid ei kasuta, kuna ma ei ole viitsinud harjutada selle lainerijoone tegemist ja lihtsam on seda mitte kasutada, vähemalt minu jaoks. Proovisin seda käe peale ja jättis väga ilusa tumeda ja ühtlase joone ning laiali ei valgunud. See pole küll täpselt see sama lainer, mille lingi panin (hinna peale vajutades jõuad lingini), kuid nad suhteliselt sarnased. Mingi hetk kindlasti üritan ennast kätte võtta, et see lainerijoone tegemine ka endale selgeks teha. kuid jätan selle hetkel tulevikku.

Essence küünelakk Shine last & go 2.09€*

Essence

Katsetasin täna lõpuks selle küünelaki ka ära ja ma olin üllatunud, kui kiiresti see ära kuivas. Muide see üli hea katvusega ka, piisas ühest pealekandmisest ja tulemus jäi ühtlane ning ilus. Mõistlik oleks seda kasutada koos pealislakiga, et see kauem peal püsiks sest ilma selleta võib suhteliselt kiiresti maha kuluda nagu enamik küünelakke. Kuna ma kohe peale piltide tegemist hakkasin koristama (ca 30 minutit peale lakkimist) siis äärtest veidike tuli lakki maha, kuid ma ei kasutanud ka aluslakki ega pealislakki, mida on soovitav kasutada. Toon iseenesest mulle meeldib ja tõesti kuivab üli kiirelt ära.

Essence ripsmetušš 24ever Defined 3€*

Essence

Essence ripsmetuššid on mulle alati meeldinud, kuna need ei pane mul silmi kipitama ega sügelema. 24ever Defined ripsmetušš püsib väga ilusti peal ja ei hakka poole päeva pealt pudenema ning katab ilusti kõik ripsmed ära ja ei jää tükki. I like it!

Essence sära andev ja niisutav näokreem Hello, good stuff 5.99€*

Niisutab väga hästi nahka ja sobib ideaalselt jumestuskreemi alla. Suht paljud kreemid ja asjad ei sobi mulle ja ajavad mingi aja möödudes naha sügelema, kuid sellega näonahk sügelema ei hakanud. Ma ei kasuta seda muidugi ainult jumestuskreemi all vaid lihtsalt näokreemina ka. Super toode 🙂

Essence jumestuskreem Hello, good stuff 6.49€*

Essence

Võiks ju arvata, et sellise hinna eest head jumestuskreemi ei saa, kuid saab ikka, Essence tooted üllatavad mind ikka ja jälle. Tulemus jääb väga naturaalne ja ilus, katvuse poolest on ta keskmise katvusega. Minul see jumestuskreem näiteks ei määri ka, vahel on, et teed meigi peale ja siis telefonid ja kõik asjad on seda jumestuskreemi täis, kuid sellega seda pole. Värvitoon sobib ka ideaalselt mu nahaga ja mulle meeldib. Jääb ühtlaselt peale ja ei jäta nahale nö siukest tunnet, et mingi meigikord on peal. Julgen soovitada!

Ripsmetušši primer Volume booster 4.09€*

Selle ripsmetušši primeri ostsin ma endale ise Selverist juurde ja minu arust, kui ma ei eksi oli seal hind odavam, kui Kaup24 lehel, kuid ma pead ei anna. Tahtsin selle ära proovida, et kas on mingit vahet ka ja ütlen ausalt, on küll. Väga mõnus toode ja ma ei kahetse, et selle endale soetasin. Lõhn on ka sellel mega mõnus.

Niisutav näosprei Hello, good stuff 4.19€*

Selle ma ostsin ka endale Selverist juurde ja oh god, kui hea lõhnaga see on. Niisutab väga hästi ja ma panin seda enne meigi tegemist ja pihustasin pärast ka meigi peale, et tulemus püsiks kauem ning nahk oleks rohkem niisutatud. Ja minu arust maksis see Selveris 3.99€, ehk kellel Selver lähedal siis soovitan sinna uudistama minna.

Kas Sina oled Essence tooteid proovinud ja, kui oled siis, kuidas rahule oled jäänud?

Hinnad on märgitud * sellepärast, et need on Kaup24 hinnad ja sõltuvalt kohast võivad hinnad olla odavamad või kallimad.

Aitäh Essence selle armsa üllatuse eest <3